FFK hjemmekampe i år

K.nr. Dag Dato Tid Hold 1 Hold 2 Omk 1 Omk 2 Bane Dommer Cafe
260788 Fre 13/01 11:30 U-14 dr (04) Birkerød IF Skjold Kunst
902867 Tors 17/08 18:30 Serie 5 - Efterår Hillerød Fodbold 3 4 11 A Dommer påsat Dorte,Janni
904434 Lør 19/08 10:00 U19 Drenge 1 (99-00) Efterår Allerød Fodbold Klub uds uds - - Pernille, Janni
922710 Lør 19/08 10:00 U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efte IS Skævinge 5 6 2A Dommer påsat Pernille, Janni
Dommeromkl Lør 19/08 12:00 Dommer Dommer 3 3 2 - -
871258 Lør 19/08 12:00 Serie 3 Brødeskov IF 2 7 2 Dommer påsat Pernille, Janni
909404 Lør 19/08 12:00 Kvindeserie 1 - Efterår Lyngby Boldklub 11 10 Kunst/11A Dommer påsat Pernille, Janni
843325 Lør 19/08 14:00 Serie 1 VB 1968 1 3 2 Dommer trio påsat Pernille, Janni
DGI Stævne Søn 20/08 10:00 U-11 (10) pi 10 11 2 Døm selv
903686 Søn 20/08 11:00 Serie 6 - Efterår Kvistgård IF 3 4 11A/kunst Allan Larsen
212481 Man 21/08 18:45 M 32 (Old boys) 1 Fredensborg BI 2 3 11A /kunst Dommer påsat
941521 Tirs 22/08 17:45 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efte Hundested IK Alllan Larsen 51898229
682958 Lør 26/08 10:00 U11 Drenge 4 begynder 8-mands Brøndbyernes IF 6 7 2B Henrik Jacobsen 26203893 Mette,Morten
906836 Lør 26/08 10:00 U15 Drenge 3 (03) Efterår Hillerød GI 8 3 11A Alllan Larsen 51898229 Mette,Morten
363476 Lør 26/08 10:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efte Ålholm IF 6 9 2A Mads Avnsbo 22432560 Mette,Morten
922698 Lør 26/08 11:15 U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efte Lyngby Boldklub 1921 5 10 2A Alllan Larsen 51898229 Mette,Morten
171345 Søn 27/08 10:00 U10 piger 5-mands (08) begynde Melby-Liseleje IF 5 6 5 mands Døm selv
DBU stævne Søn 27/08 10:00 U-10 pi 5-mands, 1 Gilleje,MLI,Allerød 5 6 5 mands Døm selv
DBU Stævne Søn 27/08 10:00 U-10 piger 5 mands 2 MLI,Allerød, gilleje 5 6 5 mands Døm selv
171346 Søn 27/08 10:18 U10 piger 5-mands (08) begynde Gilleleje FK 5 6 5 mands Døm selv
948349 Søn 27/08 11:15 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efter Svogerslev BK 11 10 2A Dommer påsat
171350 Søn 27/08 11:30 U10 piger 5-mands (08) begynde Frederiksværk Fodbold Klub (1) 5 6 5 mands Døm selv
946026 Søn 27/08 12:00 8-Kvindesenior 1 - Efterår Farum BK uds uds uds -
171353 Søn 27/08 12:24 U10 piger 5-mands (08) begynde Allerød Fodbold Klub 5 6 5 mands Døm selv
212484 Man 28/08 18:30 M 32 (Old boys) 1 Allerød Fodbold Klub 2 3 11A Dommer påsat
921413 Tirs 29/08 18:45 U-15 dr 8 mands (03) Nivå-Kokkedal FK 8 7 2A Alllan Larsen 51898229 Anja
948403 Ons 30/08 18:00 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efter Hørsholm-Usserød IK 11 10 2B Lars Klarskov 40912210
906839 Ons 30/08 18:30 U15 Drenge 3 (03) Efterår Snekkersten IF 8 7 11A Alllan Larsen 51898229
Tr-kamp Tors 31/08 17:00 U-11 (07) Melby-Liseleje IF 6 9 2A
902878 Tors 31/08 18:30 Serie 5 - Efter?r VTF (Vejby/Tisvilde) 3 10 11A Dommer påsat
FFK Cup Lør 02/09 09:00 FFK Cup FFK Cup 1 - 2 - Pernille , Eva
DGI Stævne Søn 03/09 10:00 U-10 dr (08) 5 mands HUI,Værløse,Birker.,Fr-sund 7 5 Døm selv Jørgen Mette
871394 Søn 03/09 11:00 Serie 3 Slangerup 2 6 1 Dommer påsat Jørgen , Mette
903697 Søn 03/09 11:00 Serie 6 - Efter?r N?debo IF 3 10 11A Dommer påsat Jørgen , Mette
Dommeromkl Søn 03/09 12:00 Dommer Dommer 11 11 - - -
843336 Søn 03/09 13:00 Serie 1 Ølstykke FC 1 7 1 Dommer trio påsat Jørgen , Mette
DGI 619163 Man 04/09 18:45 Veteran DGI St. Lyngby 3 2 11A / kuns Dommer påsat
941603 Tors 07/09 17:45 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efte Helsinge Fodbold Alllan Larsen 51898229 Mette Tønder
948413 Tors 07/09 18:00 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efter BSF Påsat dommer Mette Tønder
363991 Lør 09/09 10:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efte Helsingør IF Fodbold 5 6 2B Frederik Larsen Pernille
682969 Lør 09/09 10:00 U11 Drenge 4 begynder 8-mands Glostrup 9 7 2A Adam Pernille
906845 Lør 09/09 10:00 U15 Drenge 3 (03) Efterår Fredensborg BI 8 3 11A / kuns Alllan Larsen 51898229 Pernille
922705 Lør 09/09 11:15 U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efte Nivå-Kokkedal FK 5 4 2B Alllan Larsen 51898229 Pernille
948356 Lør 09/09 11:15 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efter Birkerød IF Skjold 11 10 2A Frederik Larsen Pernille
909774 Lør 09/09 12:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Hørsholm-Usserød IK 11 10 1 Dommer påsat Pernille
946045 Søn 10/09 12:00 8-Kvindesenior 1 - Efterår Kvistgård IF 10 11 2A Lars Klarskov 40912210
212495 Man 11/09 18:00 M 32 (Old boys) 1 B. 77, Rødovre afl uht afl. uht afl uht -
921423 Tirs 12/09 18:15 U-15 dr 8 mands (03) Lundtofte 8 4 2B Alllan Larsen 51898229 Anja
909427 Tirs 12/09 19:00 Kvindeserie 1 - Efterår Stenhus IK 11 10 Kunst Dommer påsat Anja
902890 Tors 14/09 17:45 Serie 5 - Efterår Ølsted IF 3 4 11A Dommer påsat Dorte , Tønder
909764 Lør 16/09 10:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Frederikssund 11 10 1 Dommer påsat Morten , Mette
906848 Lør 16/09 10:00 U15 Drenge 3 (03) Efterår FC Ballerup 8 7 11 A / kun Alllan Larsen 51898229 Morten , Mette
871406 Lør 16/09 12:00 Serie 3 AC Hillerød 2 6 1 Dommer påsat Morten , Mette
843358 Lør 16/09 14:00 Serie 1 B. 1973, Herlev 1 3 1 Dommertrio påsat Morten , Mette
903709 Søn 17/09 11:00 Serie 6 - Efterår Gadevang IF 3 2 11A / kuns Dommer påsat
DGI 619173 Man 18/09 18:15 Veteran DGI Hundested IK 3 2 11 A / kun Dommer påsat
948423 Tors 21/09 18:00 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efter BSV af 2016 11 10 2A Alllan Larsen 51898229 Mette / Tønder
682979 Lør 23/09 10:00 U11 Drenge 4 begynder 8-mands LSF 6 3 8A / kunst Andreas Gadrup 30136567 Kim
366474 Lør 23/09 10:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efte Hillerød Fodbold 9 4 2B Frederik Larsen Kim
941613 Lør 23/09 10:00 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efte AB 5 2 2A Alllan Larsen 51898229 Kim
DGI Lør 23/09 10:30 U-9 (08) 8 mands Hillerød Alliancen 7 3 8B Dragan 20973375 Kim
909784 Lør 23/09 11:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Herlev IF 11 10 11A/kunst Dommer påsat Janni
948361 Lør 23/09 11:15 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efter Greve Fodbold 11 10 2A Alllan Larsen 51898229 Janni
946055 Søn 24/09 12:00 8-Kvindesenior 1 - Efterår Hornbæk/Snekkersten uds uds uds -
186290 Man 25/09 17:30 M 32 (Old boys) 1 Kvistgård IF afl uht afl. uht - -
921433 Tirs 26/09 17:45 U-15 dr 8 mnds (03) Helsinge Fodbold 8 4 2A Påsat dommer Anja
902903 Ons 27/09 18:30 Serie 5 - Efterår Hørsholm-Usserød IK 3 2 Kunst Påsat dommer -
DGI Fre 29/09 18:00 U-9 (08) 8 mands Rudersdal Boldklub 7 6 2A
Stævne Lør 30/09 09:00 Junior Leauge Junior Leauge 1-2 Døm selv
909439 Lør 30/09 12:00 Kvindeserie 1 - Efterår Bagsværd BK afl uht afl. uht afl uht -
871420 Lør 30/09 12:00 Serie 3 FIF, Hillerød 2 4 Kunst Dommer påsat Anja,
Dommer omk Lør 30/09 15:00 Dommer Dommer 11 11 1 -
843390 Lør 30/09 16:00 Serie 1 Espergærde IF 1 3 1 Dommertrio påsat Anja, Janni
Stævne Søn 01/10 09:00 Junior Leauge Junior Leauge 1-2 Døm selv
903721 Søn 01/10 11:00 Serie 6 - Efterår FC Gribskov 3 2 11A/kunst Dommer påsat
DGI 619183 Man 02/10 17:45 Veteran DGI Fredensborg 3 2 11A Dommer påsat
948433 Tors 05/10 17:30 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efter Herlev IF 11 10 2A Lars Klarskov 40912210 Mette Rita
941635 Tors 05/10 17:30 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efte Vejby IF 5 4 2B Alllan Larsen 51898229 Mette Rita
DBU Stævne Lør 07/10 10:00 U-9 pi (09) FIF,Slangerup,Jyll.,Jægersp. 11 10 2 Døm selv Dorte
682989 Lør 07/10 10:00 U11 Drenge 4 begynder 8-mands Orient GI 6 7 8B Lars Klarskov 40912210 Dorte
921437 Lør 07/10 10:00 U-15 dr 8 mands (03) St. Lyngby 8 4 2A Alllan Larsen 51898229 Dorte
366929 Lør 07/10 10:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efte Fredensborg BI 6 3 8A Henrik Jacobsen 26203893 Dorte
948367 Lør 07/10 11:15 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efter Solrød FC 11 10 8A Frederik Larsen Dorte
922716 Lør 07/10 11:15 U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efte Snekkersten IF 5 9 2A Alllan Larsen 51898229 Dorte
909794 Lør 07/10 12:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Hornb?k/Snekkersten 11 10 1 Dommer påsat Dorte
946065 Søn 08/10 12:00 8-Kvindesenior 1 - Efterår Hillerød GI Damer 2010 afl afl - - -
902916 Ons 11/10 18:30 Serie 5 - Efterår Ålholm IF (2) 3 4 kunst Dommer påsat
921084 Lør 14/10 12:00 U-15 dr 8 mands (03) Ålholm IF uds uds - - -
909452 Lør 14/10 12:00 Kvindeserie 1 - Efterår Fårevejle BK 11 10 1 Dommer påsat Anja
871433 Lør 14/10 12:00 Serie 3 FC Gribskov 2 5 11 A/kunst Dommer påsat Anja
843403 Lør 14/10 14:00 Serie 1 Fredensborg BI 1 3 1 Dommer trio påsat Anja
903734 Søn 15/10 11:00 Serie 6 - Efterår Vapnagård FK 72 3 2 11A / kuns Dommer påsat
902925 Fre 20/10 18:30 Serie 5 - Efterår Blistrup SI 3 2 Kunst Dommer påsat
923071 Lør 28/10 11:15 U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efte Aller?d Fodbold Klub 5 6 2A
948374 Søn 29/10 11:15 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efter BSF 11 10 2A Lars Klarskov 40912210
645501 Søn 29/10 12:00 8-Kvindesenior 1 Hornbæk/snekkersteen 10 11 2B Dommer påsat
871445 Lør 04/11 12:00 Serie 3 IS Skævinge 2 4 1 Dommer påsat Morten , Pernille
Lør 04/11 12:00 Dommer Dommer 11 11 - - -
909467 Lør 04/11 13:30 Kvindeserie 1 - Efterår Hillerød GI Damer 2010 afl uht afl. uht - - -
843415 Lør 04/11 14:00 Serie 1 Snekkersten IF 1 3 1 Dommer trio påsat Morten , Pernille
903746 Søn 05/11 11:00 Serie 6 - Efterår Ramløse IF 3 2 11A Kunst Dommer påsat
DGI Stævne Søn 12/11 10:00 U-9 dr (09) 5 mands HUI,Hornb,Birkr,FBI,Eif;FIF 6 5 Kunst Døm selv Cronval
DGI Stævne Søn 12/11 10:00 U-10 dr (08) 5 mands Hunds,Værløse,Allerød,Slagsl. 7 8 Kunst Døm selv Cronval
281637 Fre 17/11 18:00 U-15 dr (03) IF Bytoften 8 9 Kunst Dommer påsat
120500 Lør 18/11 10:00 U-15 (pi) (03) Fremad Valby 11 10 Kunst Dommer påsat
120753 Søn 19/11 11:30 U-13 pi (05) 8 mands HGI damer 2010 11 10 Kunst Alllan Larsen 51898229
800944 Søn 19/11 12:00 U-12 dr (06) 8 mands Jægerspris IK 5 9 Kunst Frederiks Larsen
260778 Lør 02/12 11:30 U-14 dr (04) Slangerup Kunst Dommer påsat
Lør 02/12 13:30 U-10 dr (08) 8 mands Espergærde IF Kunst Lars Klarskov 40912210
DGI Stævne Søn 03/12 10:00 U-9 dr (09) 5 mands FIF,Fredensb,Birker,Hornb,HUI Kunst Døm selv
DGI Stævne Søn 03/12 10:00 U-10 dr (08) 5 mands Hundes,Værløse Slagl.Allerød Kunst Døm selv
120510 Lør 16/12 10:00 U-15 pi (03) KBK Hillerød 11 10 Kunst Dommer påsat
636649 Lør 16/12 11:30 U-10 dr (08) C 8 mands Hornbæk IF Kunst Frederik Larsen
636685 Søn 17/12 10:30 U-10 dr (08) 8 mands Rudersdal Boldklub Kunst Alllan Larsen 51898229
800954 Søn 17/12 12:00 U-12 dr (06) 8 mands Værløse BK Kunst Alllan Larsen 51898229
Tr-kamp Søn 07/01 11:30 U-18 piger Ramløse IF 11 10 Kunst Dommer påsat
260788 Lør 13/01 11:30 U-14 dr (04) Birkerød IF Skjold Kunst Dommer påsat
636656 Søn 21/01 10:30 U-10 dr (08) C 8 mands Helsingør IF Fodbold 5 6 Kunst William Carstensen
636695 Søn 21/01 10:30 U-10 dr (08) 8 mands Nødebo IF 7 8 Kunst Dommer påsat
281688 Fre 26/01 18:00 U-15 dr (03) Helsingør IF Fodbold 8 9 Kunst Dommer påsat
120773 Søn 28/01 10:00 U-13 pi (03) 8 mands Jægersborg BK 11 10 Kunst Lars Klarskov 40912210
801005 Søn 28/01 10:00 U-12 dr (06) 8 mands FIF Hillerød 9 5 Kunst Allan Larsen
260795 Søn 28/01 11:30 U-14 dr (04) FC Holte 8 9 Kunst Dommer påsat
636700 Søn 28/01 13:00 U-10 dr (08) 8 mands Humlebæk BK 7 5 Kunst Alllan Larsen 51898229
Træning op Lør 03/02 12:00 Ølsted IF Ølsted IF - - Kunst -
Tr-kamp Lør 03/02 14:00 Senior 1 Melby-Liseleje IF 1 3 Kunst Dommer påsat
636705 Søn 04/02 10:15 U-10 dr (08) 8 mands Frederikssund FB afl afl - -
155918 Søn 04/02 12:00 U-15 dr (03) Fredensborg BI 8 5 Kunst Dommer påsat
636709 Lør 24/02 10:00 U-10 dr (08) 8 mands Lundtofte 9 8 Kunst Alllan Larsen 51898229
120763 Lør 24/02 11:00 U-13 pi (05) 8 mands Hornbæk IF 11 10 Kunst Alllan Larsen 51898229
Tr-kamp Lør 24/02 14:00 Senior 1 IS Skævinge 1 3 Kunst Dommer påsat
Tr-kamp Fre 02/03 17:00 U-13 dr (05) U-15 dr (03) 5 8 Kunst Døm selv
træning Lør 03/03 11:00 Senior 1 Senior 2 - - Kunst -
636664 Søn 04/03 10:30 U-10 dr (08) C 8 mands Ballerup-Skovlunde 9 8 Kunst Alllan Larsen 51898229
Tr-kamp Tirs 06/03 20:00 Senior 1 Hundested IK 1 3 Kunst Dommer påsat
281698 Fre 09/03 18:00 U-15 dr (03) Helsinge Fodbold afl uht afl. uht - -
120530 Lør 10/03 10:00 U-15 pi (03) Snekkersteen IF afl uht afl. uht - -
Tr-kamp Lør 10/03 14:00 Senior 2 Helsinge Fodbold U-19 2 3 Kunst Dommer påsat
801015 Søn 11/03 10:00 U-12 dr (06) 8 mands Hillerød Fodbold 9 6 Kunst Alllan Larsen 51898229
120969 Søn 11/03 10:00 U-13 pi (03) 8 mands Espergærde IF 11 10 Kunst Lars Klarskov 40912210
260879 Søn 11/03 11:30 U-14 dr (04) Jyllinge FC 5 7 Kunst Dommer påsat
Tr-kamp Søn 11/03 13:00 U-13 (05) dr Vejby IF 5 6 Kunst Alllan Larsen 51898229
636661 Søn 11/03 13:00 U-10 dr (08) C 8 mands Ledøje Smørum 6 9 Kunst
155923 Fre 16/03 18:00 U-15 dr (03) Snekkersten IF 8 9 Kunst Dommer påsat
120540 Lør 17/03 11:00 U-15 (pi) (03) Espergærde IF 11 10 Kunst Dommer påsat
Tr-kamp Lør 17/03 13:00 U-13 (05) dr Vejby IF kunst 8 ma
120973 Søn 18/03 10:00 U-13 pi (05) 8 mands FC Damsø 11 10 Kunst Lars Klarskov 40912210
801019 Søn 18/03 10:00 U-12 dr (06) 8 mands Ålholm IF 9 7 Kunst
Tr-kamp Søn 18/03 11:30 U-13 dr (05) Melby-Liseleje IF 8 9 Kunst
Tr-kamp Fre 23/03 17:00 U-13 (05) dr KBK Hillerød 5 7 Kunst Frederik Larsen
Tr-kamp Fre 23/03 18:00 U-13 dr (05) LSF 5 9 Kunst Allan Larsen
Stævne Lør 24/03 08:00 - - - - Kunst -
Tr-kamp Lør 24/03 15:30 Senior 2 Dunac Allan Larsen
Stævne Søn 25/03 08:00 - - - - Kunst -
260889 Søn 25/03 11:30 U-14 dr (04) LSF Kunst Dommer påsat
træning Tors 29/03 11:00 Senior Kunst
Tr-kamp Man 02/04 12:00 Senior 1 Ukendt Kunst
Lør 07/04 10:00 U-13 dr (03) Ølsted 8 mands BSV - - Kunst -
Lør 07/04 11:30 U-15 pi (03) Hornbæk/snekkersteen 11 10 Kunst Alllan Larsen 51898229
Lør 07/04 14:00 U-15 dr (03) Frem Hellebæk 8 9 Kunst Påsat dommer
Lør 07/04 15:30 Serie 5 (Ølsted) Hillerød Fodbold - - Kunst -
Søn 08/04 12:00 8-Kvindesenior 1 Hornbæk/Snekkersteen 10 11 Kunst Påsat dommer
Man 09/04 20:00 Old boys 1 Fredensborg 3 5 Kunst Påsat dommer
900838 Tirs 10/04 17:45 U13 Drenge 8-mands 3 (05) For? Jyllinge FC 5 9 Kunst Alllan Larsen 51898229
DGI Ons 11/04 17:45 U-10 (08) dr Nødebo IF 7 5 Kunst Alllan Larsen 51898229
898951 Lør 14/04 11:15 U13 Drenge 8-mands M (05) For? HUI/BSV 5 7 2B Henrik Jacobsen 26203893 Mette,Eva
871462 Lør 14/04 13:30 Serie 3 Lynge-Uggeløse IF 2 6 Kunst Påsat dommer Mette, Eva
843427 Lør 14/04 15:30 Serie 1 Taarbæk IF 1 3 1 Påsat dommer trio Mette , Eva
901428 Søn 15/04 12:30 Serie 6 - Forår Melby-Liseleje IF 3 5 11A Påsat dommer
934179 Man 16/04 18:00 U13 Piger 8-mands 2 (05) Forår Frederikssund FB 11 10 2B Alllan Larsen 51898229
636728 Tirs 17/04 18:00 U-10 dr (08) 8 mands Jægerspris IK 7 6 8A Døm selv
934188 Ons 18/04 17:45 U13 Piger 8-mands 2 (05) Forår Slagslunde-Ganløse IF 11 10 2A Alllan Larsen 51898229
898515 Ons 18/04 19:00 U15 Drenge 8-mands (03) Forår Ålholm IF 8 9 2B Dommer påsat
951722 Tors 19/04 17:45 U11 Drenge 4 begynder 8-mands IS Skævinge 6 9 2A Avnsbo/Adam Rita
932135 Lør 21/04 10:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) Forå FIF, Hillerød 5 6 2A Alllan Larsen 51898229 Dorte
109301 Lør 21/04 10:00 U15 Drenge 2 (03) Forår Helsinge Fodbold afl uht afl uht _ ---
143015 Lør 21/04 11:30 U15 Piger 2 (03) Forår Espergærde IF 11 10 1 Alllan Larsen 51898229 Dorte
841779 Lør 21/04 12:00 8-Kvindesenior 1 - Forår Annisse IF 10 11 2B Kim Tønder 21746918 Dorte
DBU Stævne Søn 22/04 10:00 U-10 dr (08) 5 mands MLI,Fr-sund,Brødesk. Aller. 5 6 2 klubh. Døm selv
DBU Stævne Søn 22/04 10:00 U-10 pi 5 mands Aller,MLI,Fredensb,Brødes, 11 10 2 klubh. Døm selv
935411 Man 23/04 19:00 M 32 (Old boys) 1 LSF 3 5 11A Dommer påsat
381648 Tirs 24/04 18:30 Serie 5 - Forår Gørløse SI 3 5 11A Dommer påsat Pernille
841773 Ons 25/04 18:30 8-Kvindesenior 1 - Forår Hillerød GI Damer 2010 10 11 2A Dommer påsat
899092 Ons 25/04 19:00 U13 Drenge 8-mands M (05) FFB 5 6 2B Henrik Jacobsen 26203893
DGI 660515 Lør 28/04 10:00 U-10 (08) dr 8 mands Hareskov IF 7 5 2A Peter Langkilde Rikke
Dommeromkl Lør 28/04 13:00 Dommer Dommer 11 11 - - -
871473 Lør 28/04 13:30 Serie 3 Dalby IF / HFK fodbold 2 7 1 Dommer påsat Rikke
529496 Lør 28/04 14:00 Kvindeserie 2 - Forår Oversidder - - - - Rikke
843438 Lør 28/04 15:30 Serie 1 BK Avarta 1 3 1 Dommertrio påsat Rikke
DGI Stævne Søn 29/04 10:00 U-9 (09) pi 5 mands Birker,Sengel,Slanger,Hundes. 11 10 2 , 5 mand Døm selv Michael , Dorthe
DGI Stævne Søn 29/04 10:00 U-6 (12) dr 3 mands HUI,Stenl,Annisse 5 6 2 , 3 mand Døm selv Michael , Dorthe
424957 Søn 29/04 11:00 Serie 5 - Forår Hundested IK 2 8 11B Dommer påsat Michael , Dorthe
841782 Søn 29/04 12:00 8-Kvindesenior 1 - Forår Roskilde Pigefodbold 10 11 2A Dommer påsat Michael , Dorthe
901894 Søn 29/04 12:30 Serie 6 - Forår ORI-Fodbold 3 7 11A Dommer påsat Michael , Dorthe
DGI 660343 Man 30/04 19:00 Veteran DGI Blistrup SI 3 5 11A Dommer påsat
DGI 660580 Ons 02/05 18:00 U-9 (09)dr 8 mands Snekkersteen IF 9 10 2A William Holm 81616047
898587 Ons 02/05 19:00 U15 Drenge 8-mands (03) r FIF, Hillerød 8 9 2B Dommer påsat
934199 Tors 03/05 18:30 U13 Piger 8-mands 2 (05) Svogerslev BK 11 10 2B Kim Tønder 21746918 Mette, Rita
898968 Tors 03/05 19:00 U13 Drenge 8-mands M (05) Vallensbæk IF 5 9 2A Alllan Larsen 51898229 Mette,Rita
951732 Fre 04/05 17:45 U11 Drenge 4 begynder 8-mands Br?deskov IF 6 7 2B Lars Klarskov 40912210 Mete,Rita
932144 Lør 05/05 10:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) Melby-Liseleje IF 5 6 2A Dommer påsat Morten
109306 Lør 05/05 10:00 U15 Drenge 2 (03) Helsing?r IF Fodbold 8 9 1 Dommer påsat Morten
935421 Man 07/05 19:00 M 32 (Old boys) 1 Helsinge Fodbold 2 3 11A Dommer påsat
900921 Tirs 08/05 17:45 U-13 dr 3 (03) 8 mands IS Skævinge 5 10 2A Dommer påsat Pernille
529518 Ons 09/05 19:00 Kvindeserie 2 IF Bytoften 10 11 1 Dommer påsat
DGI 660525 Lør 12/05 10:00 U-10 (08) dr 8 mands Allerød FK 7 5 2A Kristian Frid Mette,Anja
143028 Lør 12/05 11:30 U15 Piger 2 (03) FFB 11 10 1 Dommer påsat Mette,Anja
Dommeromkl Lør 12/05 12:00 Dommer Dommer 9 9 1 - -
871485 Lør 12/05 13:30 Serie 3 Frederikssund IK 2 5 1 Dommer påsat Mette,Anja
843481 Lør 12/05 15:30 Serie 1 Frem Hellebæk 1 3 1 Dommer trio påsat Mette,Anja
900848 Søn 13/05 10:00 U13 Drenge 8-mands 3 (05) ? Ølstykke FC 5 6 2A Adam 52500129
545777 Søn 13/05 11:00 Serie 5 Blistrup SI 2 7 11A Dommer påsat
905378 Søn 13/05 12:30 Serie 6 Ølstykke FC 3 8 11B Dommer påsat
109313 Tirs 15/05 19:00 U15 Drenge 2 (03) For?r Espergærde IF 8 6 1 Dommer påsat
898597 Ons 16/05 19:00 U15 Drenge 8-mands (03) For?r Lundtofte Boldklub afl uht afl uht - -
DGI Tors 17/05 17:30 U-9 dr (09) 8 mands Ølsted IF 9 6 8A William Carstensen Tønder
934206 Tors 17/05 17:45 U13 Piger 8-mands 2 (05) For?r Farum BK 11 10 2A Lars Klarskov 40912210 Tønder
951814 Tors 17/05 17:45 U11 Drenge 4 begynder 8-mands Melby-Liseleje IF 6 9 2B Allan Larsen Tønder
841791 Søn 20/05 12:00 8-Kvindesenior 1 - For?r Frederikssund IK afl afl - - -
DGI 660584 Tirs 22/05 18:00 U-9 (09)dr 8 mands Glostrup IF 32 9 11 8A Lars Klarskov 40912210 Pernille
935463 Tirs 22/05 19:00 M 32 (Old boys) 1 Farum BK 2 3 kunst Dommer påsat
11 Tirs 22/05 19:00 Kvindeserie 2 - Forår IF Skjold Birkerød 11 10 1 Dommer påsat Pernille
900945 Ons 23/05 17:45 U13 Drenge 8-mands 3 (05) For? Hundested IK 5 6 2B Alllan Larsen 51898229
898639 Ons 23/05 19:00 U15 Drenge 8-mands (03) For?r Oversidder - - - ------------------
DGI 660535 Lør 26/05 10:00 U-10 (08) dr 8 mands Kirke Værløse IF 7 5 2A William Holm Pernille
932160 Lør 26/05 10:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) For? FC Hornsherred 6 8 2B Alllan Larsen 51898229 Pernille
Dommer omk Lør 26/05 12:00 Dommer Dommer 11 11 - - -
871497 Lør 26/05 13:30 Serie 3 VTF (Vejby/Tisvilde) 2 9 kunst Dommer påsat Pernille
843493 Lør 26/05 15:30 Serie 1 LSF 1 3 1 Dommer trio påsat Pernille
DGI Søn 27/05 10:00 U-10 (08) dr 5 mands Aller,Høsterk,Fredensb 7 8 5 mands Døm selv
545789 Søn 27/05 11:00 Serie 5 - For?r Ramløse IF 2 6 11A/kunst Dommer påsat
905390 Søn 27/05 12:30 Serie 6 - For?r FC Gribskov (2) 3 9 11B Dommer påsat
DGI 660358 Man 28/05 19:00 Veteran DGI Græsted IF 3 5 11A Dommer påsat
900949 Tirs 29/05 17:45 U13 Drenge 8-mands 3 (05) For? Slagslunde-Ganløse IF 5 10 2A Lars Klarskov 40912210
934211 Tors 31/05 17:45 U13 Piger 8-mands 2 (05) For?r Roskilde Pigefodbold 11 10 2A Lars Klarskov 40912210 Mette/Tønder
951824 Tors 31/05 17:45 U11 Drenge 4 begynder 8-mands Allerød Fodbold Klub 6 9 8A Rasmus Petersen Mette/ Tønder
109330 Lør 02/06 10:00 U15 Drenge 2 (03) Snekkersten IF 5 9 1 / kunst Dommer påsat Pernille
899102 Lør 02/06 11:15 U13 Drenge 8-mands M (05) For? LSF 5 11 2A Alllan Larsen 51898229 Pernille
186455 Søn 03/06 14:00 U15 Piger 2 (03) For?r KBK Hiller?d 11 10 1 / kunst Alllan Larsen 51898229
935544 Man 04/06 19:00 M 32 (Old boys) 1 Br?ndbyernes IF 5 3 11A Dommer påsat
898649 Ons 06/06 19:00 U15 Drenge 8-mands (03) For?r Store Lyngby IF uht uht - - -
841800 Ons 06/06 19:00 8-Kvindesenior 1 - For?r Melby-Liseleje IF 10 11 2B Alllan Larsen 51898229
890363 Tors 07/06 18:30 Serie 3 Helsinge Fodbold 2 9 Kunst Dommer påsat Tønder
529599 Tors 07/06 19:00 Kvindeserie 2 Fredensborg BI 1 11 1 Alllan Larsen 51898229
DGI 660545 Lør 09/06 10:00 U-10 (08) dr 8 mands FC Horsherred 7 10 2A Påsat dommer Eva
Dommer omk Lør 09/06 12:00 Dommer Dommer 11 11 - - -
529654 Lør 09/06 14:00 Kvindeserie 2 VTF (Vejby/Tisvilde) 10 11 1 Dommer påsat Eva
843536 Lør 09/06 15:30 Serie 1 Helsinge Fodbold 1 3 Kunst Dommertrio påsat Eva
DGI 660368 Man 11/06 19:00 Veteran DGI Melby-Liseleje IF Dommer påsat
932171 Tirs 12/06 17:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) For? Hareskov IF 6 11 2B Lars Klarskov 40912210
553477 Ons 13/06 19:00 Serie 5 - For?r Hillerød Fodbold 3 5 Kunst Dommer påsat
DGI 660592 Tors 14/06 18:15 U-9 (09)dr 8 mands Frem Hellebæk 9 8 2A
932154 Lør 16/06 11:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) For? Lynge-Uggeløse IF 6 7 2A Alllan Larsen 51898229
Dan Steel Lør 16/06 12:00 Dan Steel Dan Steel 5 6 1 Lars Klarskov 40912210
935554 Man 18/06 19:00 M 32 (Old boys) 1 Hornbæk IF 2 3 11A / kuns Dommer påsat
DGI 619163 Tirs 19/06 17:30 U-10 dr 8 mands Ledøje Smørum 7 9 2A Lars Klarskov 40912210
TR-kamp Ons 11/07 17:00 U-13 (05) dr Kona Chrush (Hawaii) 5 6 1 Stig Grander 28577107
TR-kamp Ons 11/07 18:05 U-14 dr (03) Kona Chusch (Hawaii) 5 7 1 Stig Grander 28577107
TR-kamp Tors 02/08 19:00 Senior 1 Allerød Fodbold Klub 1 Kunst Dommer påsat
TR-kamp Lør 04/08 14:00 Senior 1 IF Skjold Birkerød 1 3 Kunst Dommer påsat
TR-kamp Søn 05/08 12:00 U-14 (05) Lyngby Boldklub 5 6 Kunst
TR-kamp Man 06/08 19:00 Old boys 1 Hvidovre IF 2 3 Kunst Alllan Larsen 51898229
TR-kamp Tirs 07/08 17:30 U-14 (05) Helsinge Fodbold 5 11 Kunst Dommer påsat
TR-kamp Tors 09/08 19:00 Senior 2 Melby-Liseleje IF 2 5 Kunst Alllan Larsen 51898229
TR-kamp Lør 11/08 12:00 U-19 dr Hundested IK 3 5 Kunst Dommer påsat
Man 13/08 18:00 U-14 pi 8 mands HSV (Hillerød Syd-Vest) 11 10 Kunst Allan Larsen
Pokalkamp Tirs 14/08 18:30 U-14 (05) AB 5 9 Kunst Dommer påsat
Lør 18/08 09:45 U-16 1 (03) Annisse IF 8 7 Kunst Dommer påsat
Lør 18/08 10:00 U-12 dr 8 mands Jyllinge FC 6 5
Søn 19/08 11:00 Serie 5 Gadevang IF 2 6 Kunst Dommer påsat
Søn 19/08 11:00 Serie 6 Ølsted IF 3 5 11A Dommer påsat
29081 Man 20/08 18:30 U-15 pi (04) Hareskov IF 11 10 Kunst Dommer påsat
35564 Man 20/08 18:45 Old boys 1 Lundtofte Boldklub 2 3 11A Dommer påsat
71354 Tirs 21/08 19:00 U-14 dr (05) 8 mands Melby-Liseleje IF 5 10 Kunst Alllan Larsen 51898229 Morten
63662 Ons 22/08 18:00 U-13 dr 8 mands Lundtofte 6 5 Kunst Lars Klarskov 40912210
428534 Lør 25/08 09:45 U-11 dr 8 mands (08) Hareskov IF 7 6 Kunst Peter Langkilde Dorte
28534 Lør 25/08 10:00 U-13 dr 8 mands Farum BK 5 8 2A Alllan Larsen 51898229 Dorte
687493 , D Lør 25/08 10:30 U-10 dr (09) Jægersborg BK 9 3 2B William Holm 81616047 Dorte
506940 Lør 25/08 11:00 U-14 dr mester IF Skjold Birkerød 5 10 Kunst Dommer påsat Dorte
Dommer omk Lør 25/08 12:00 Dommer Dommer 6 6 Kunst - Dorte , Rita
24367 Lør 25/08 12:30 Serie 4 Melby-Liseleje IF 2 11 Kunst Dommer påsat Dorte , Rita
19441 Lør 25/08 14:15 Serie 2 Humlebæk BK 1 3 Kunst Dommer påsat Rita
4604 Man 27/08 17:45 U-11 pi 8 mands (08) Allerød Fodbold Klub 11 10 Kunst Lars Klarskov 40912210
Sp. Trænin Ons 29/08 17:45 U-14 dr U-14 dr 5 5 Kunst - Rikke
523698 Ons 29/08 18:30 Kvinde serie 2 Vejby IF 3 2 11B Vejby pås. dommer Rikke
501112 Ons 29/08 18:30 U-16 dr (03) , 3 Høstekøb 8 9 11A Dommer påsat Rikke
529092 Ons 29/08 18:30 U-15 pi (04) Gilleleje FK 11 10 1 Dommer påsat Rikke
483084 Ons 29/08 19:00 U-19 dr (00-01) Snekkersteen IF 3 2 Kunst Dommer påsat Rikke
809596 Tors 30/08 18:45 U-14 pi 8 mands BSV af 2016 11 10 2B Lars Klarskov 40912210 Gitte
Stævne Lør 01/09 09:00 Stævne Stævne 1 - 2 --- Eva,Pernille,Rikke
347085 Lør 01/09 10:00 U-12 dr (07) Frederikssund FB 6 5 2B Lars Klarskov 40912210 Eva,Pernille,Rikke
DBU Stævne Lør 01/09 10:00 U-10 pi 5 mands Brøndby IF, Greve , Aik Strøby 11 10 2A Døm selv Eva,Pernille,Rikke
529097 Lør 01/09 15:30 U-15 pi (04) Fredensborg BI 11 10 Kunst Dommer påsat
DGI Stævne Søn 02/09 10:00 U-8 (11) 5 mands 10 hold 5 6-8 1 Døm selv
963893 Søn 02/09 11:00 Serie 5 Melby-Liseleje IF 3 7 Kunst Dommer påsat
935574 Man 03/09 18:15 M 32 (Old boys) 1 Ølstykke FC 2 5 11A Dommer påsat
686531 Man 03/09 19:00 Veteran DGI Hundested IK 3 6 Kunst (lys Dommer påsat
919792 Ons 05/09 18:00 U-13 dr 8 mands (06) FC Holte 6 5 8A Lars Klarskov 40912210
483102 Ons 05/09 18:30 U-19 dr Lundtofte Boldklub 3 10 Kunstgræs Dommer påsat
01158 Ons 05/09 18:30 U-16 dr 3 (03) Helsingør IF Fodbold 8 9 11A Dommer påsat
6927 Tors 06/09 19:00 U-14 dr mester Vallensbæk IF 5 9 Kunst Dommer påsat Tønder
500284 Lør 08/09 09:45 U16 Drenge 1 (03) Allerød FK 8 10 Kunst Dommer påsat Eva , Mette
186919 Lør 08/09 10:00 U13 Drenge 8-mands 2 (06) Allerød Fodbold Klub 6 9 8B Dommer påsat Eva , Mette
428545 Lør 08/09 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (08) Måløv BK (1) 7 11 8A Peter Langkilde Eva , Mette
506953 Lør 08/09 11:30 U14 Drenge Mester (05) Ringsted IF 5 8 Kunst Dommer påsat Eva , Mette
824379 Lør 08/09 13:00 Serie 4 Store Lyngby IF 2 10 Kunst Dommer påsat Eva , Mette
419453 Lør 08/09 14:45 Serie 2 Bagsværd BK (1) 1 3 Kunst Dommer påsat Eva , Mette
DBU Stævne Søn 09/09 10:00 U-11 piger 5 mands HUI,MLI, Allerød 11 10 5A og 5 B Døm selv
571363 Tirs 11/09 18:15 U14 Drenge 8-mands (05) IF Skjold Birkerød 5 11 8A Lars Klarskov 40912210 Morten
501165 Ons 12/09 18:00 U16 Drenge 3 (03) Jægerspris IK 8 9 Kunst Dommer påsat
Sp. Trænin Ons 12/09 18:00 U-14 (05) U-14 dr 5 5 11A -
809700 Ons 12/09 18:15 U14 Piger 8-mands (05) Ølstykke FC 11 10 8B Lars Klarskov 40912210
554612 Tors 13/09 18:00 U11 Piger 2 8-mands (08) Farum BK 11 10 8B Kim Tønder Eva
347095 Lør 15/09 10:00 U12 Drenge 4 8-mands (07) Annisse IF 6 7 Kunst Lars Klarskov 40912210 Kim
643571 Lør 15/09 10:18 U10 pige 5-mands (09) 1 Allerød Fodbold Klub 11 10 5A Døm selv Kim
643607 Lør 15/09 12:24 U10 pige 5-mands (09) 1 Brøndbyernes IF 11 10 5B Døm selv Kim
523706 Lør 15/09 12:30 Kvindeserie 2 Frederikssund IK 10 11 Kunst Kim Tønder 21746918
DGI stævne Søn 16/09 10:00 U-7 (12) 3 mands Fr-sund,Snekkers, Humleb 8 11 3 mands ba Døm selv
DGI Stævne Søn 16/09 10:00 U-9 (2010) 5 mands Slanger,Hundest,Fr-sund 5 6 5A og 5B Døm selv
DGI Stævne Søn 16/09 10:00 U-11 (08) 5 mands FIF,Lundt,Blist. Hundes. 7 9 5C og 5D Døm selv
963905 Søn 16/09 11:00 Serie 5 Gørløse SI 3 10 Kunst Dommer påsat
935584 Man 17/09 17:45 M 32 (Old boys) 1 Allerød Fodbold Klub 2 5 Kunst Dommer påsat
571366 Tirs 18/09 18:00 U14 Drenge 8-mands (05) Farum BK afl uht afl uht - - -
483122 Fre 21/09 18:00 U19 Drenge 1 (00-01) Humlebæk BK 3 5 Kunst Dommer påsat
500294 Lør 22/09 09:45 U16 Drenge 1 (03) KBK Hillerød 8 3 Kunst Dommer påsat Kim, Pernille
186966 Lør 22/09 10:00 U13 Drenge 8-mands 2 (06) IF Skjold Birkerød 6 2 8A Dommer påsat Kim, Pernille
DGI 687508 Lør 22/09 10:00 U-10 dr (09) 8 mands Espergærde IF 9 7 8B William Carstensen Kim, Pernille
506966 Lør 22/09 11:45 U14 Drenge Mester (05) Køge Nord FC 5 7 Kunst Dommer påsat Kim, Pernille
529107 Lør 22/09 11:45 U15 Piger 2 (04) Hørsholm-Usserød IK 11 10 11A Alllan Larsen 51898229 Kim, Pernille
824395 Lør 22/09 13:00 Serie 4 Blovstrød IF 2 9 Kunst Dommer påsat Kim, Pernille
419465 Lør 22/09 14:45 Serie 2 ORI-Fodbold 1 3 Kunst Dommer påsat Kim, Pernille
927802 Søn 23/09 10:00 U13 Drenge 8-mands 4 (06) Farum BK 6 7 Kunst Lars Klarskov 40912210 -
822298 Man 24/09 17:45 U14 Piger 8-mands (05) Hillerød Fodbold 11 10 8A Lars Klarskov 40912210
686536 Man 24/09 18:00 Veteran DGI Græsted 3 5 Kunst Dommer påsat
Sp. Trænin Ons 26/09 18:00 U-14 (05) U-14 (05) udsat udsat - - -
501179 Ons 26/09 18:00 U16 Drenge 3 (03) VTF (Vejby/Tisvilde) 8 9 Kunst Dommer påsat
643609 Lør 29/09 10:00 U10 pige 5-mands (09) 1 Allerød Fodbold Klub 11 10 5 mands ba Døm selv Lone
643614 Lør 29/09 11:30 U10 pige 5-mands (09) 1 AIK 65 Strøby Fodbold 11 10 5 mands ba Døm selv Lone
523712 Lør 29/09 14:00 Kvindeserie 2 VTF (Vejby/Tisvilde) 10 11 Kunst Dommer påsat Lone
DGI Stævne Søn 30/09 10:00 U-10 (09) 5 mands Jægersp,ledøje,Fr-sund,Stenløs 11 10 5 mands Døm selv
963919 Søn 30/09 11:00 Serie 5 Ramløse IF 3 8 Kunst Dommer påsat
DGI stævne Søn 30/09 18:00 U-7 (12) Hørsh,Stenl, 5 6 3 mands Døm selv
86538 Man 01/10 17:45 Veteran DGI Store Lyngby IF 3 5 Kunst Dommer påsat
571372 Tirs 02/10 17:30 U14 Drenge 8-mands (05) Hillerød Fodbold 5 6 8B Dommer påsat
927812 Ons 03/10 18:00 U13 Drenge 8-mands 4 (06) Frederikssund FB 6 5 Kunst Lars Klarskov 40912210
428557 Tors 04/10 17:30 U11 Drenge 3 8-mands (08) Nødebo IF 7 6 8B Kim Tønder 21746918
554623 Fre 05/10 18:00 U11 Piger 2 8-mands (08) Lynge-Broby IF 11 10 Kunst Lars Klarskov 40912210 -
500304 Lør 06/10 09:45 U16 Drenge 1 (03) Fredensborg BI 8 10 Kunst Dommer påsat Mette Pernille
506979 Lør 06/10 11:30 U14 Drenge Mester (05) FFB 5 11 Kunst Dommer påsat Mette Pernille
824497 Lør 06/10 13:00 Serie 4 FC Dunav 2 6 Kunst Dommer påsat Mette Pernille
419477 Lør 06/10 14:45 Serie 2 Taarbæk IF 1 3 Kunst Dommer påsat Mette Pernille
347109 Søn 07/10 10:00 U12 Drenge 4 8-mands (07) Slangerup 6 5 Kunst Alllan Larsen 51898229 -
501189 Man 08/10 18:30 U16 Drenge 3 (03) Hornbæk IF 8 9 Kunst Dommer påsat
830477 Ons 10/10 17:15 U14 Piger 8-mands (05) KBK Hillerød 11 10 Kunst Lars Klarskov 40912210
Træning Ons 10/10 17:30 U-14 (05) U-14 (05) Kunst -
187894 Tors 11/10 10:00 U13 Drenge 8-mands 2 (06) Helsinge Fodbold 6 7 Kunst Lars Klarskov 40912210
428579 Lør 13/10 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (08) BSF 5 9 Kunst William Holm 81616047
571375 Søn 14/10 11:00 U14 Drenge 8-mands (05) Lundtofte Boldklub 5 6 8A Alllan Larsen 51898229
990695 Søn 14/10 11:00 Serie 5 Lynge-Uggeløse IF 3 10 Kunst Dommer påsat
483149 Søn 14/10 13:00 U19 Drenge 1 (00-01) Værløse BK 3 8 Kunst Dommer påsat
824511 Lør 20/10 12:30 Serie 4 Hundested IK 2 5 Kunst Dommer påsat
419495 Lør 20/10 14:15 Serie 2 Værløse BK 1 3 Kunst Dommer påsat
376491 Søn 21/10 11:00 Serie 5 Ålholm IF 3 5 Kunst Dommer påsat
DGI Man 22/10 19:00 Hundested veteran MLI veteran Kunst -
Sp. Trænin Ons 24/10 17:30 U-14 (05) U-14 (05) Kunst -
554620 Lør 27/10 10:00 U11 Piger 2 8-mands (08) BSV af 2016 11 10 Kunst William Holm 81616047
624238 Lør 27/10 11:15 U14 Drenge Mester (05) Stenløse BK 5 6 Kunst Dommer påsat
23694 Lør 27/10 12:30 Kvinde serie 2 BK Avarta afl uht afl. uht - -
686545 Man 29/10 18:30 Veteran DGI VTF (Vejby/Tisvilde) 3 5 Kunst Dommer påsat
529118 Ons 31/10 18:00 U15 Piger 2 (04) Virum-Sorgenfri BK 11 10 Kunst Allan Larsen
523719 Søn 04/11 14:00 Kvindeserie 2 IF Skjold Birkerød afl afl afl - -
Sp. Trænin Ons 07/11 17:30 U-14 (05) U-14 (05) Kunst -
Sp. Trænin Ons 14/11 17:30 U-14 (05) U-14 Kunst -
2235 Lør 17/11 10:00 U-11 dr(08) 8 mands IF Skjold Birkerød 7 5 Kunst -
Sp. Trænin Ons 21/11 17:30 U-14 (05) U-14 (05) Kunst -
Træning Fre 23/11 17:00 U-12 (07) U-11 (08) Kunst
Tr-kamp Lør 24/11 10:00 U-11 (08) 8 mands Fr-sund 7 5 Kunst
76518 Søn 02/12 10:30 U-14 dr (05) Snekkersteen IF 5 6 Kunst Dommer påsat
871868 Søn 02/12 12:00 U-16 dr (03) FC Hornsherred 8 7 Kunst Dommer påsat
91488 Lør 08/12 14:00 U-19 dr Ballarup BK 3 5 Kunst Dommer påsat
Tr-kamp Fre 14/12 17:00 U-12 dr (07) 8 mands FIF Hillerød 6 5 Kunst Døm selv
2246 Lør 15/12 10:00 U-11 dr (08) 8 mands Helsingør IF Fodbold 6 10 Kunst
49081 Lør 15/12 11:30 U-14 dr (05) KBK Hillerød 5 7 Kunst Dommer påsat
71873 Søn 16/12 12:00 U-16 dr (03) Ledøje Smørum 8 7 Kunst Dommer påsat
6395 Lør 12/01 10:00 U-15 piger HIK Klub 11 10 Kunst Dommer påsat
DGI Søn 13/01 10:00 U-10 (09) 8 mands Birkerød IF Skjold 9 8 Kunst Alllan Larsen 51898229
Tr.-kamp Søn 13/01 11:30 U-11 (08) 8 mands Jyllinge FC 7 10 Kunst Lars Klarskov
Træning Fre 18/01 17:00 U14 Drenge Mester (05) U14 Drenge Mester (05) 5 5 Kunst -
DGI stævne Søn 20/01 10:00 U-9 (2010) 5 mands HUI,Rudersd.,Hares.,Lynge 5 6 Kunst Døm selv
Træning Fre 25/01 17:00 U14 (05) U14 (05) 5 5 Kunst -
122256 Lør 26/01 10:00 U-11 dr 8 mands (08) Hillerød Fodbold Kunst
748881 Lør 26/01 11:30 U-14 dr (05) Hundested IK 5 Kunst Dommer påsat
891496 Lør 26/01 14:00 U-19 dr Hvidovre IF Kunst Dommer påsat
Tr-kamp Søn 27/01 10:00 U-11 (08) 8 mands Hvidovre IF Kunst
886402 Søn 27/01 11:15 U-15 piger FA 2000 10 11 Kunst Dommer påsat
71883 Søn 27/01 12:45 U-16 1 (03) Annisse IF 8 Kunst Dommer påsat
Træning Fre 01/02 17:00 U-14 (05) U-14 (05) 5 5 Kunst -
Tr-kamp Søn 03/02 10:00 U-11 dr 8 mands (08) Kunst
Tr-kamp Søn 03/02 11:30 U-14 (05) U-13 (06) Kunst Døm selv
6386 Søn 03/02 14:00 U-15 piger Hareskov IF 10 11 Kunst Dommer påsat
22246 Lør 09/02 10:00 U-11 (08) 8 mands Helsingør IF Fodbold Kunst
Tr-kamp Lør 09/02 12:00 Ølsted senior 1 Kunst -
Tr.-kamp Lør 16/02 10:00 U-11 dr 8 mands (08) Kunst
TR-kamp Lør 16/02 14:00 Senior 1 Hundested IK Kunst Dommer påsat
63007 Lør 23/02 10:00 U-11 pi 8 mands (08) Bagsværd BK 11 10 Kunst
Tr-kamp Lør 23/02 11:30 U-11 dr 8 mands (08) Kunst
DGI Søn 24/02 10:00 U-10 (09) 8 mands Allerød Fodbold Klub Kunst
DGI Stævne Søn 24/02 10:00 U-8 (11) Kunst 2 5
Tr-kamp Søn 24/02 13:00 U-16 dr (03) Frem Hellebæk Kunst
Tr-kamp Søn 24/02 14:30 U-13 (06) St. Lyngby Kunst
Tr.-kamp Lør 02/03 12:00 Senior 2 Himmelev 2 5 Kunst
TR-kamp Lør 02/03 14:00 Senior 1 Grønne stjerne Kunst
Tr-kamp Søn 03/03 10:00 U-11 piger 8 mands Snekkersteen IF Kunst
749099 Lør 09/03 10:00 U-14 (05) Allerød Fodbold Klub Kunst Dommer påsat
DGI Søn 10/03 10:00 U-10 (09) 8 mands Hornbæk IF Kunst
1893 Søn 10/03 11:15 U-16 dr (03) FC Øresund Kunst Dommer påsat
91504 Søn 10/03 13:00 U-19 Herlev IF Kunst Dommer påsat
891507 Ons 13/03 19:00 U-19 dr Skjold Klub Kunst Dommer påsat
122270 Lør 16/03 10:00 U-11 dr 8 mands (08) Virum-Sorgenfri BK Kunst
Tr.-kamp Søn 17/03 11:30 U-11 dr 8 mands (08) RB 1906 Kunst
886421 Lør 23/03 10:00 U-15 piger Hørsholm-Usserød IK Kunst Dommer påsat
798191 Søn 24/03 11:15 U-14 (05) Helsinge Fodbold Kunst Dommer påsat
1903 Søn 24/03 13:00 U-16 dr (03) Jægersborg BK Kunst Dommer påsat
Styævne Lør 30/03 09:00 Stævne Stævne Kunst
TR-kamp Lør 30/03 14:00 Senior 1 Måløv BK Kunst
Stævne Søn 31/03 09:00 Stævne Stævne Kunst