FFK hjemmekampe i år

K.nr. Dag Dato Tid Hold 1 Hold 2 Omk 1 Omk 2 Bane Dommer Cafe
Dommer Lør 06/04 10:00 Dommer Dommer 11 11 - -
309919 Lør 06/04 11:15 U14 Drenge Mester (05) Forår/Pulje 1 Allerød Fodbold Klub 5 6 11A Dommer påsat Pernille
140675 Lør 06/04 12:00 U16 Drenge Øst 2 Forår (03)/Øst 2 Bagsværd BK 8 9 1 Dommer påsat Pernille
824523 Lør 06/04 13:30 Serie 4/Pulje 1 IS Skævinge 2 7 1 Dommer påsat Pernille
419856 Lør 06/04 15:30 Serie 2 /Pulje 1 Allerød FK 1 3 1 Dommer påsat Pernille
DGI Man 08/04 18:30 Veteran DGI Vejby Tisvilde 3 2 11A Dommer påsat -
313267 Tirs 09/04 18:00 U15 Piger 1 (04) Forår/Pulje 1 Roskilde Pigefodbold 11 10 1 Dommer påsat -
310534 Ons 10/04 18:30 U14 Drenge 3 (05) Forår/Pulje 1 BSF (1) 5 6 11A Dommer påsat
374608 Tors 11/04 18:30 U11 Drenge 2 8-mands (08) Forår/Pulje 2 Ølstykke FC 7 6 2A Lars Klarskov 40912210 Dorte
328202 Lør 13/04 10:00 U12 Drenge 4 8-mands (07) Forår/Pulje 1 FC Hornsherred 6 7 2B Lars Klarskov 40912210 Dorte
337805 Lør 13/04 10:00 U11 Piger 3 8-mands (08) Forår/Pulje 1 Hareskov IF 11 10 2A Allan Larsen 51898229 Dorte
311265 Lør 13/04 12:00 Kvindeserie 2 - Forår/Pulje 1 Slangerup 10 11 1 Dommer påsat Dorte
325754 Lør 13/04 12:00 U14 Piger 8-mands (05) Forår/Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK 11 10 2A Allan Larsen 51898229 Dorte
331338 Man 15/04 18:30 U11 Drenge 3 8-mands (08) Forår/Pulje 2 Fredensborg BI 7 6 2A Lars Klarskov 40912210 -
326105 Man 15/04 18:45 M 32 (Old boys) 1 /Pulje 1 Hornbæk IF 2 3 11A Dommer påsat -
304756 Ons 17/04 19:00 U19 Drenge Mester (00-01) Forår/Pulje 1 TFC Odsherred 3 2 1 Dommer påsat
419868 Tors 18/04 11:30 Serie 2 /Pulje 1 Slangerup 1 3 1 Dommer påsat Morten
333627 Man 22/04 18:30 U11 Piger 2 8-mands (08) Forår/Pulje 1 LSF 11 10 2A Lars Klarskov 40912210 -
311268 Tirs 23/04 18:30 Kvindeserie 2 - Forår/Pulje 1 IF Skjold Birkerød 10 11 1 Dommer påsat
304993 Tirs 23/04 18:30 U19 Drenge Mester (00-01) Forår/Pulje 1 Oversidder - - - - -
298977 Tirs 23/04 18:30 Serie 5 - Forår/Pulje 1 Græsted IF (1) 2 5 11A Dommer påsat
324732 Ons 24/04 18:00 U13 Drenge 8-mands 4 (06) Forår/Pulje 1 Slangerup 6 5 2A Jackie Larsen 52703051
308773 Ons 24/04 18:30 U16 Drenge 3 (03) Forår/Pulje 1 VTF (Vejby/Tisvilde) 8 7 11A Dommer påsat
DGI stævne Lør 27/04 10:00 U-8 (2011) Allerød, Græsted,med flere 11 10 5 mands Døm selv Pernille
DGI Lør 27/04 10:30 U-10 (09) 8 mands Hareskov IF 9 7 2A
309929 Lør 27/04 11:15 U14 Drenge Mester (05) Forår/Pulje 1 IF Skjold Birkerød 5 8 1 Dommer påsat Pernille
374628 Lør 27/04 15:00 U11 Drenge 2 8-mands (08) Forår/Pulje 2 Jyllinge FC 6 9 2A Lars Klarskov 40912210 Pernille
DGI Søn 28/04 10:30 U-10 (09) 8 mands Frem Hellebæk 9 8 2A
337814 Man 29/04 18:15 U11 Piger 3 8-mands (08) Forår/Pulje 1 Allerød Fodbold Klub 11 10 2A Kim Tønder 21746918
325765 Man 29/04 19:00 U14 Piger 8-mands (05) Forår/Pulje 1 Jyllinge FC 11 10 2B Lars Klarskov 40912210
DGI Man 29/04 19:00 Veteran DGI Blistrup 3 8 Kunst Dommer påsat
326114 Man 29/04 19:00 M 32 (Old boys) 1 /Pulje 1 Frem Hellebæk 2 7 11A Dommer påsat
324737 Ons 01/05 18:00 U13 Drenge 8-mands 4 (06) Forår/Pulje 1 Ålholm IF 6 7 2B Lars Klarskov 40912210
310544 Ons 01/05 18:30 U14 Drenge 3 (05) Forår/Pulje 1 Hillerød Fodbold 5 8 11A Dommer påsat
308763 Ons 01/05 18:45 U16 Drenge 3 (03) Forår/Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK 8 10 Kunst Dommer påsat
328213 Lør 04/05 10:00 U12 Drenge 4 8-mands (07) Forår/Pulje 1 LSF 6 5 2A Lars Klarskov 40912210 Tønder
313326 Lør 04/05 11:30 U15 Piger 1 (04) Forår/Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK 11 7 1 Dommer påsat Tønder
311274 Lør 04/05 12:00 Kvindeserie 2 - Forår/Pulje 1 VTF (Vejby/Tisvilde) 10 8 Kunst Dommer påsat Tønder
824629 Lør 04/05 13:30 Serie 4/Pulje 1 Allerød Fodbold Klub 2 9 1 Dommer påsat Tønder
419880 Lør 04/05 15:30 Serie 2 /Pulje 1 FC Rudersdal 1 3 1 Dommer påsat Tønder
DGI Stævne Søn 05/05 10:00 U-7 (2012) Stenl,Annis,Hare,Snekkers 5 6 5 mands Døm selv
Søn 05/05 10:30 U-10 (09) 8 mands Jægersborg 9 8 2B
299048 Søn 05/05 11:00 Serie 5 - Forår/Pulje 1 Brødeskov IF 3 5 11A Dommer påsat
Man 06/05 18:00 Dommer Dommer 7 7 -
305300 Man 06/05 18:30 U19 Drenge Mester (00-01) Forår/Pulje 1 Albertslund IF 3 6 1 Dommer påsat
326121 Man 06/05 19:00 M 32 (Old boys) 1 /Pulje 1 Ølstykke FC 2 9 11A Dommer påsat
DGI Man 06/05 19:00 Veteran DGI Græsted IF (1) 8 5 11B Dommer påsat
311265 Tirs 07/05 19:00 Kvinde serie 2 Slangerup 10 11 1 Dommer påsat
Ons 08/05 17:00 Dommer Dommer 2 2 -
321902 Ons 08/05 18:00 U13 Drenge 8-mands 2 (06) Forår/Pulje 1 Jyllinge FC 6 9 2B Dommer påsat
333636 Ons 08/05 18:30 U11 Piger 2 8-mands (08) Forår/Pulje 1 Farum BK 11 10 2A William Holm 81616047
308783 Ons 08/05 18:30 U16 Drenge 3 (03) Forår/Pulje 1 FC Holte 8 5 11A Dommer påsat
337636 Ons 08/05 18:30 U11 Drenge 3 8-mands (08) Forår/Pulje 2 Hillerød Fodbold 7 3 Kunst Lars Sandvad
DGI Stævne Tors 09/05 18:00 U-10 (09) 8 mands Kirke Værløse 9 5 2A Lars Klarskov 40912210 Pernille
321912 Lør 11/05 10:00 U13 Drenge 8-mands 2 (06) Forår/Pulje 1 Ølstykke FC 6 9 2A Allan Larsen 51898229
309939 Lør 11/05 11:15 U14 Drenge Mester (05) Forår/Pulje 1 Oversidder - - - -
140690 Lør 11/05 11:30 U16 Drenge Øst 2 Forår (03)/Øst 2 Jyllinge FC UHT UHT UHT -
311277 Lør 11/05 12:00 Kvindeserie 2 - Forår/Pulje 1 Hareskov IF 10 11 1 Dommer påsat Pernille , Dorte
DGI Søn 12/05 10:30 U-10 (09) 8 mands Slangerup 9 8 2A
374633 Man 13/05 18:30 U11 Drenge 2 8-mands (08) Forår/Pulje 2 Frederikssund FB 7 8 2B Lars Klarskov 40912210
325775 Man 13/05 19:00 U14 Piger 8-mands (05) Forår/Pulje 1 KBK Hillerød 11 10 2A Rasmus Petersen 24645716
333643 Ons 15/05 18:30 U11 Piger 2 8-mands (08) Forår/Pulje 1 IF Skjold Birkerød 11 10 2B Jackie Larsen 52703051
305407 Ons 15/05 18:30 U19 Drenge Mester (00-01) Forår/Pulje 1 Karlslunde IF 3 2 1 Dommer påsat
337639 Ons 15/05 18:30 U11 Drenge 3 8-mands (08) Forår/Pulje 2 Slangerup 7 8 2A Lars Sandvad
824702 Lør 18/05 13:30 Serie 4/Pulje 1 FIF, Hillerød (1) 2 5 1 Dommer påsat Allan , Morten
497245 Lør 18/05 15:30 Serie 2 /Pulje 1 IF Skjold Birkerød 1 3 1 Dommer påsat Allan , Morten
DBU stævne Søn 19/05 10:00 U-10 pi (09) 5 mands BIF, Ålholm, Allerød 11 10 5 mands Døm selv
299060 Søn 19/05 11:00 Serie 5 - Forår/Pulje 1 Ålholm IF (1) 2 3 11A Dommer påsat
Man 20/05 18:30 U-13 dr 8 mands (06) Hundested 6 5 2B William Holm 81616047
326130 Man 20/05 19:00 M 32 (Old boys) 1 /Pulje 1 Farum BK 2 3 11A Dommer påsat
328226 Ons 22/05 18:30 U12 Drenge 4 8-mands (07) Forår/Pulje 1 Kr. Værløse IF 2B
310582 Ons 22/05 18:30 U14 Drenge 3 (05) Forår/Pulje 1 FFB Dommer påsat
DGI 732703 Tors 23/05 17:30 U-10 (09) 8 mands Ramløse 9 5 2B Kim Tønder 21746918
337833 Lør 25/05 10:00 U11 Piger 3 8-mands (08) Forår/Pulje 1 Slangerup 11 10 2A Døm selv Lone
374640 Lør 25/05 10:00 U11 Drenge 2 8-mands (08) Forår/Pulje 2 Melby-Liseleje IF 7 6 2B Dommer påsat Lone
321922 Lør 25/05 10:00 U13 Drenge 8-mands 2 (06) Forår/Pulje 1 Oversidder - - - -
140700 Lør 25/05 11:30 U16 Drenge Øst 2 Forår (03)/Øst 2 Vestia 8 9 1 Dommer påsat Lone
313336 Lør 25/05 11:30 U15 Piger 1 (04) Forår/Pulje 1 Allerød Fodbold Klub 11 10 Kunst Dommer påsat
333652 Man 27/05 18:30 U11 Piger 2 8-mands (08) Forår/Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK 11 10 2A William Holm 81616047
DGI Man 27/05 19:00 Veteran DGI St. Lyngby 3 2 Kunst Dommer påsat
337836 Tirs 28/05 18:00 U11 Piger 3 8-mands (08) Forår/Pulje 1 BSF (1) 11 10 2B Lars Klarskov 40912210
324757 Ons 29/05 18:00 U13 Drenge 8-mands 4 (06) Forår/Pulje 1 Melby-Liseleje IF
308793 Tors 30/05 12:00 U16 Drenge 3 (03) Forår/Pulje 1 Stenløse BK Dommer påsat
DGI 732651 Tors 30/05 17:30 U-10 (09) 8 mands HUI Lars Klarskov 40912210
DGI Stævne Lør 01/06 08:00 Stævne Stævne 1 - 2 Døm selv
337645 Lør 01/06 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (08) Forår/Pulje 2 Helsinge Fodbold William Holm 81616047
309949 Lør 01/06 11:15 U14 Drenge Mester (05) Forår/Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Dommer påsat
313343 Lør 01/06 11:30 U15 Piger 1 (04) Forår/Pulje 1 Greve Fodbold 11 10 Kunst Dommer påsat
825170 Lør 01/06 13:30 Serie 4/Pulje 1 Hillerød Fodbold 2 Dommer påsat
510502 Lør 01/06 15:30 Serie 2 /Pulje 1 Lyngby BK 1 3 1 Dommer påsat Tønder
DGI Stævne Søn 02/06 08:00 Stævne Stævne 1-2 Døm selv
374645 Man 03/06 18:30 U11 Drenge 2 8-mands (08) Forår/Pulje 2 Slagslunde-Ganløse IF William Holm 81616047
326140 Man 03/06 19:00 M+32 (Old boys) 1 /Pulje 1 Helsinge Fodbold
DGI 732661 Tirs 04/06 18:00 U-10 (09) 8 mands Stenløse BK
308797 Ons 05/06 18:00 U16 Drenge 3 (03) Forår/Pulje 1 Høsterkøb HF 2000 Dommer påsat
298965 Ons 05/06 18:30 Serie 5 - Forår/Pulje 1 Blistrup SI
337648 Ons 05/06 18:30 U11 Drenge 3 8-mands (08) Forår/Pulje 2 FC Hornsherred
305424 Ons 05/06 19:00 U19 Drenge Mester (00-01) Forår/Pulje 1 Lyngby Boldklub Dommer påsat
328237 Tors 06/06 18:00 U12 Drenge 4 8-mands (07) Forår/Pulje 1 Melby-Liseleje IF
310592 Tors 06/06 18:30 U14 Drenge 3 (05) Forår/Pulje 1 Espergærde IF Dommer påsat
311308 Tors 06/06 18:30 Kvindeserie 2 - Forår/Pulje 1 HSV (Hillerød Syd-Vest) Dommer påsat
325789 Tors 06/06 19:00 U14 Piger 8-mands (05) Forår/Pulje 1 Slagslunde-Ganløse IF
321932 Lør 08/06 10:00 U13 Drenge 8-mands 2 (06) Forår/Pulje 1 Hillerød Fodbold
140710 Lør 08/06 11:30 U16 Drenge Øst 2 Forår (03)/Øst 2 Team Odsherred
299133 Man 10/06 11:00 Serie 5 - Forår/Pulje 1 Helsinge Fodbold (1)
326145 Tirs 11/06 19:00 M+32 (Old boys) 1 /Pulje 1 Annisse IF
324767 Ons 12/06 18:00 U13 Drenge 8-mands 4 (06) Forår/Pulje 1 Frederikssund FB
825274 Fre 14/06 19:00 Serie 4/Pulje 1 Ølsted IF
337842 Lør 15/06 10:00 U11 Piger 3 8-mands (08) Forår/Pulje 1 Bagsværd BK William Holm 81616047
309991 Lør 15/06 11:15 U14 Drenge Mester (05) Forår/Pulje 1 Brøndby Strand IK
313353 Lør 15/06 11:30 U15 Piger 1 (04) Forår/Pulje 1 FK Sydsjælland 05
510519 Lør 15/06 13:30 Serie 2 /Pulje 1 Ølstykke FC
333664 Søn 16/06 11:00 U11 Piger 2 8-mands (08) Forår/Pulje 1 BSV af 2016
DGI Man 17/06 18:00 Veteran DGI Hundested Dommer påsat
DGI 732718 Tors 20/06 17:30 U-10 (09) 8 mands Hundested
DGI 732661 Lør 22/06 10:30 U-10 (09) 8 mands Skjold Birkerød
614658 Søn 23/06 11:12 U10 pige 5-mands (09) 1-Forårsserie 23/6/Pulje 1 Farum BK
614701 Søn 23/06 12:06 U10 pige 5-mands (09) 1-Forårsserie 23/6/Pulje 1 Sengeløse GI
Stævne Tirs 25/06 17:00 FFK Hawaii - USA 1-2
Stævne Fre 12/07 17:00 FFK FC USA 1-2
326154 Man 12/08 19:00 M+32 (Old boys) 1 /Pulje 1 Fredensborg BI
326171 Man 02/09 18:15 M+32 (Old boys) 1 /Pulje 1 Lyngby Statsskole FK
326180 Man 16/09 17:45 M+32 (Old boys) 1 /Pulje 1 Frederikssund IK